Mainostoimisto Visuad Oy
Zatelliitintie 21
90440 Kempele

Ihmiset kaiken takana

Meillä on intua ja ossaamista. Erään asiakkaamme mukaan olemme ensimmäinen mainostoimisto, jotka eivät ole kusipäitä. Eli uskaltaa kysyä:

Johanna Taskila

Toimitusjohtaja,
041 319 3481
johanna@visuad.fi

Jaska Matikainen

Luova johtaja, yrittäjä
050 588 1944
jaska@visuad.fi

Tuukka Hyttinen

Yhteyspäällikkö, Digimarkkinoinnin asiantuntija
040 187 7206
tuukka@visuad.fi

Antti Uusikylä

Graafinen suunnittelija, web-designer
040 137 9598
antti@visuad.fi

Jari Huttunen

Web-kehittäjä
044 242 4781
jari@visuad.fi

Sami Korkala

Copywriter, Viestintä
040 537 2929
sami@visuad.fi

Lähetä viesti:

Visuad.fi

"*" näyttää pakolliset kentät

Nimi*

Tahtoisin
Minulle maistuu

Yrityksen tiedot

Nimi Mainostoimisto Visuad Oy
Y-tunnus 2870457-9
Verkkolaskuosoite 003728704579

Välittäjätiedot

Välittäjä Maventa
Välittäjätunnus 003721291126
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Mikäli ette jostain kumman syystä pysty lähettämään laskuja sähköisesti, pyydämme vaihtamaan alaa tai toimittamaan paperiset ostolaskut osoitteella:

Mainostoimisto Visuad Oy
28704579
PL 100
80020 Kollektor Scan
PDF-muotoiset laskut voi lähettää osoitteella: invoice-28704579@kollektor.fi